1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

AMERYKA POŁUDNIOWA - 2015

Dyskusja w 'Forum podróżnicze' rozpoczęta przez użytkownika Bogdan, 4 Czerwiec 2015.

 1. Bogdan

  Bogdan New Member

  Zapraszam na kameralną wyprawę (4-6 osób) do Argentyny, Chile, Paragwaju i Urugwaju, na okres 3-7 tygodni. Początek wyprawy około 20 października 2015. Szczegóły do uzgodnienia.

  Głównym elementem programu będzie samochodowa wyprawa „NA KRAŃCACH ŚWIATA –PATAGONIA & ZIEMIA OGNISTA” (2-3 tygodnie, minimum 3000km i maximum 8000 km – zależnie od przyjętej wersji trasy). Krainy te, będące najbardziej na południe wysuniętym krańcem Ameryki Południowej, to jedno z najdzikszych, urokliwych i najtrudniej dostępnych miejsc na ziemi z enklawami dzikiej przyrody i fantastycznymi krajobrazami. Można tu jeszcze spotkać wiele dziewiczych zakątków nie skażonych masową turystyką. Pozostały czas, zależnie od przyjętego programu i czasu pobytu, to zwiedzanie takich miast jak: Buenos Aires, Santiago De Chile, Mendoza, Asuncion, Montevideo i może Rio De Janeiro, oraz relaks na plażach Urugwaju i Rio de Janeiro. Finalny program kształtujemy sami. Bogdan- 502-034043.
   
 2. Auguriusz

  Auguriusz Guest

  Wycieczka zapowiada się bardzo interesująca (sądząc po dacie raczej taka była). Podróżując po krajach Ameryki Łacińskiej polecam poznać trochę język hiszpański.
  Pozdrawiam
   
  Last edited by a moderator: 24 Wrzesień 2016
 3. Bzdislaw

  Bzdislaw New Member

  Rzeczywiście wygląda to ciekawie. Niestety 7-3 tygodnie to bardzo dużo czasu i raczej nie dla osób pracujących.
   
 4. piotrpolk

  piotrpolk New Member

  Takie kameralne wyprawy są fajne, im mniejsze grono tym weselej i można więcej rzeczy zobaczyć.
   
 5. miron

  miron New Member

  Taka wycieczka to spełnienie moich marzeń, ale na razie nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek
   

Poleć tę stronę