1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

AMERYKA POŁUDNIOWA - 2015

Dyskusja w 'Forum podróżnicze' rozpoczęta przez użytkownika Bogdan, 4 Czerwiec 2015.

 1. Bogdan

  Bogdan New Member

  Zapraszam na kameralną wyprawę (4-6 osób) do Argentyny, Chile, Paragwaju i Urugwaju, na okres 3-7 tygodni. Początek wyprawy około 20 października 2015. Szczegóły do uzgodnienia.

  Głównym elementem programu będzie samochodowa wyprawa „NA KRAŃCACH ŚWIATA –PATAGONIA & ZIEMIA OGNISTA” (2-3 tygodnie, minimum 3000km i maximum 8000 km – zależnie od przyjętej wersji trasy). Krainy te, będące najbardziej na południe wysuniętym krańcem Ameryki Południowej, to jedno z najdzikszych, urokliwych i najtrudniej dostępnych miejsc na ziemi z enklawami dzikiej przyrody i fantastycznymi krajobrazami. Można tu jeszcze spotkać wiele dziewiczych zakątków nie skażonych masową turystyką. Pozostały czas, zależnie od przyjętego programu i czasu pobytu, to zwiedzanie takich miast jak: Buenos Aires, Santiago De Chile, Mendoza, Asuncion, Montevideo i może Rio De Janeiro, oraz relaks na plażach Urugwaju i Rio de Janeiro. Finalny program kształtujemy sami. Bogdan- 502-034043.
   
 2. Auguriusz

  Auguriusz Guest

  Wycieczka zapowiada się bardzo interesująca (sądząc po dacie raczej taka była). Podróżując po krajach Ameryki Łacińskiej polecam poznać trochę język hiszpański.
  Pozdrawiam
   
  Last edited by a moderator: 24 Wrzesień 2016
 3. Bzdislaw

  Bzdislaw New Member

  Rzeczywiście wygląda to ciekawie. Niestety 7-3 tygodnie to bardzo dużo czasu i raczej nie dla osób pracujących.
   
 4. piotrpolk

  piotrpolk New Member

  Takie kameralne wyprawy są fajne, im mniejsze grono tym weselej i można więcej rzeczy zobaczyć.
   
 5. miron

  miron New Member

  Taka wycieczka to spełnienie moich marzeń, ale na razie nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek
   
 6. sonia100

  sonia100 New Member

  Też marzę o wycieczce do Ameryki Południowej, może kiedyś się uda :)
   
  Last edited by a moderator: 5 Luty 2019
 7. Bogdan

  Bogdan New Member

  Wszystkie plany zrealizowane. Zwiedziłem dotychczas 127 krajów świata. Z 3-ch Ameryk pozostały do zobaczenia tylko 3 kraje na północno-wschodniej części Ameryki Południowej, : Gujana, Gujana Francuska i Surinam. Niestety to są głównie największe dżungle świata (polecam książkę "Zielone Piekło".
   

Poleć tę stronę