1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wczasy w Chorwacji, gdzie jechać? opinie i oceny.

Dyskusja w 'Chorwacja' rozpoczęta przez użytkownika admin, 11 Październik 2013.

 1. MarcinA

  MarcinA New Member

  Polecam wyspę Brać. O ile to możliwe - z wody. Jak nie - to koniecznie autem. Tylko uwaga, te małe dróżki są wąskie I dużą kolumbryną nieraz będą mijanki jedynie ze złożonymi lusterkami lub też całkiem na raty.
  Dla mnie idealny okres to kwiecień-maj oraz wrzesień-listopad, bo nie jestem ciepłolubny. W tym drugim okresie można trafić na oliwkobranie, winobranie itp.
   
 2. Michalina

  Michalina Guest

  Byłam już w Chorwacji dwa razy i zakochałam się w tym pięknym miejscu. Teraz planuję rejs wzdłuż wysp Greckich i Chorwacji właśnie z Travelinc i już nie mogę się doczekać na zobaczenie tych cudności od strony wody.
   
 3. Donia

  Donia Guest

  Ostatnio wróciłam z podróży z Podróże i Rejsy i jestem urzeczona. Bajkowe wybrzeże Chorwacji oczarowało mnie bez reszty. Cudowny klimat i niesamowite wspomnienia.
   
 4. turysta

  turysta New Member

  Zdecydowanie trzeba odwiedzić Park Narodowy Krka
   
 5. Klara

  Klara New Member

  Tak zachwalacie, że nabrałam ochoty na wyjazd. Może za rok czy dwa...;)
   
 6. Traveler85

  Traveler85 New Member

  Camping Arena Stupice w Premanturze. Ceny są zależne od ilości namiotów, aut i innych usług.
  Mi się mega podobało. Warto :)
   
 7. LosTuristos

  LosTuristos New Member

  Polecam popytać miejscowych w sklepach o lokalne knajpki, całkowicie inaczej niż w tych znanych i jednak bardziej nastawionych na turystów. Miałem okazję się w takiej znaleźć po krótkiej rozmowie z bosmanem portu i całkowicie nowe spojrzenie na już przepiękną Chorwację. ;)
   

Poleć tę stronę