1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

hotele Szczecin opinie

Dyskusja w 'Wczasy' rozpoczęta przez użytkownika Łucja U., 17 Grudzień 2015.

 1. Łucja U.

  Łucja U. New Member

  Myślę, że Szczecin często jest niedocenianym miastem. Nie leży nad samym morzem więc nie jest popularnym kierunkiem w sezonie letnim. Byłam w Szczecinie raz. Zatrzymaliśmy się ze znajomymi na obiad. Żałuję, że nie zostaliśmy tam dłużej ponieważ miasto jest pełne pięknych zabytków jak na przykład Bazylika św. Jakuba - to jedna z ważniejszych budowli usytuowanych na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego i druga najwyższa świątynia w Polsce.
  Planujemy wybrać się teraz do Szczecina zaraz po Świętach. Zatrzymamy się na Prawobrzeżu w przytulnym hotelu Agape Hotel znajduje się w cichej, malowniczej okolicy, tuż na skraju Puszczy Bukowej. W okolicy znajdują się także inne piękne zakątki, w tym Jezioro Szmaragdowe, Jezioro Binowskie, Jezioro Glinna, ogród dendrologiczny, można korzystać z oznakowanych szlaków pieszych i rowerowych. To też doskonałe miejsce do wędkowania i jazdy konnej. Już nie mogę się doczekać.
   
  Last edited by a moderator: 24 Wrzesień 2016
 2. eDom

  eDom New Member

  Rzeczywiście Szczecin jest traktowany trochę po macoszemu. Dużo prawdy jest w Twoim poście, a ja dorzucę jeszcze jedno miejsce, gdzie można znaleźć noclegi w Szczecinie
   
  Last edited by a moderator: 24 Wrzesień 2016

Poleć tę stronę